  • LXMG1623-12-43
LXMG1623-12-43
advertisement
Manufacturer No:
LXMG1623-12-43
HK JDW NO:
523-LXMG1623-12-43
Description:
MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V
Step5Bar-code shipping tag
LXMG1623-12-43
  • Published
    2006
  • Series
    LXMG1623-12-4x
  • Size / Dimension
    4.53Lx1.18W x 0.26 H 115mmx30mmx6.5mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Output
    1500V
  • Voltage - Input
    12V