  • LVR10R0649FE03
LVR10R0649FE03
advertisement
Manufacturer No:
LVR10R0649FE03
HK JDW NO:
866-LVR10R0649FE03
Datasheet:
LVR10R0649FE03
Step5Bar-code shipping tag
LVR10R0649FE03
  • Contact Plating
    Tin
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    64.9mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    10W
  • Diameter
    9.96mm
  • Length
    46.43mm