  • LTO100F7R500JTE3
LTO100F7R500JTE3
advertisement
Manufacturer No:
LTO100F7R500JTE3
HK JDW NO:
875-LTO100F7R500JTE3
Package:
TO-220
Datasheet:
Description:
Through Hole 7.5Ohm, Thick Film,
Quantity:
In Stock : 2
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
LTO100F7R500JTE3
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C
  • Resistance
    7.5Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    30W
  • Height
    16.2mm
  • Length
    10.4mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    37 Weeks
  • Tolerance
    5%