  • LQW18ANR13G0ZD
LQW18ANR13G0ZD
advertisement
Manufacturer No:
LQW18ANR13G0ZD
HK JDW NO:
535-LQW18ANR13G0ZD
Step5Bar-code shipping tag
LQW18ANR13G0ZD
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 4 weeks ago)
  • Tolerance
    2%
    1
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Inductance
    0.13 µH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    1.4Ohm
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    32
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Rated Current-Max
    0.17A
  • Special Feature
    Q MEASURED AT 150 MHZ
  • Self Resonant Frequency
    1450MHz