  • LQG15HS47NH02D
LQG15HS47NH02D
advertisement
Manufacturer No:
LQG15HS47NH02D
HK JDW NO:
535-LQG15HS47NH02D
Datasheet:
LQG15HS47NH02D
Description:
Quantity:
In Stock : 11544
Step5Bar-code shipping tag
LQG15HS47NH02D
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 2 weeks ago)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    ±3%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
  • Current Rating (Amps)
    300mA
  • Inductance
    47nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    720mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    1GHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    8
  • Inductance Frequency - Test
    100MHz
  • Rated Current-Max
    0.3A
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm