  • LPS4018-153MLC
LPS4018-153MLC
advertisement
Manufacturer No:
LPS4018-153MLC
HK JDW NO:
3194-LPS4018-153MLC
Step5Bar-code shipping tag
LPS4018-153MLC
  • Tolerance
    20%
    2
  • Termination
  • Terminal Finish
    Silver/Palladium/Platinum - with Glass frit
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
  • Inductance
    15 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    1.12A
  • Frequency - Self Resonant
    32MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    260mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    15 µH
  • Height
    1.8mm
  • Length
    4.1mm
  • Width
    4.1mm