  • LLA319R71C334MA01L
LLA319R71C334MA01L
advertisement
Manufacturer No:
LLA319R71C334MA01L
HK JDW NO:
535-LLA319R71C334MA01L
Package:
Datasheet:
Description:
330nF Ceramic Capacitor 20% 15% ppm/°C 2 Terminations
Quantity:
In Stock : 2422
Step5Bar-code shipping tag
LLA319R71C334MA01L
    Surface Mount
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    20%
  • Number of Terminations
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    15% ppm/°C
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Ceramic
  • HTS Code
  • Capacitance
    330nF
  • Voltage - Rated DC
    16V
  • Packing Method
    TR, EMBOSSED, 7 INCH
  • Depth
    1.6mm
  • Case Code (Metric)
    3216
  • Case Code (Imperial)
    1206
  • Dielectric
    X7R
  • Temperature Characteristics Code
    X7R
  • Multilayer
    Yes
  • Height
    850μm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm