  • LL1608-FH5N6S
LL1608-FH5N6S
advertisement
Manufacturer No:
LL1608-FH5N6S
HK JDW NO:
4668-LL1608-FH5N6S
Description:
LL1608-FH5N6S datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Toko stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
LL1608-FH5N6S
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Current Rating
    600mA
  • Inductance
    5.6 nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • Frequency - Self Resonant
    4.35GHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    180mOhm
  • Length
    1.6002mm