  • 919AS-1R8N=P3
919AS-1R8N=P3
advertisement
Manufacturer No:
919AS-1R8N=P3
Manufacturer:
Toko
HK JDW NO:
4668-919AS-1R8N=P3
Package:
Datasheet:
919AS-1R8N=P3
Description:
919AS-1R8N=P3 datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Toko stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
919AS-1R8N=P3
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    30%
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Shielding
    Unshielded
  • Depth
    10.3mm
  • Inductance
    1.8 μH
  • Max DC Current
    9.5A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    7.6mOhm
  • Height
    4.5mm