  • LFB47050030050
LFB47050030050
advertisement
Manufacturer No:
LFB47050030050
Manufacturer:
FTCap
HK JDW NO:
8266-LFB47050030050
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
47μF Capacitor 200mA Radial
Step5Bar-code shipping tag
LFB47050030050
  • Package / Case
    Radial
  • Capacitance
    47μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1.5Ohm
  • Ripple Current
    200mA