  • LFB22150035066
LFB22150035066
advertisement
Manufacturer No:
LFB22150035066
Manufacturer:
FTCap
HK JDW NO:
8266-LFB22150035066
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
220μF Capacitor 600mA Radial
Step5Bar-code shipping tag
LFB22150035066
  • Package / Case
    Radial
  • Capacitance
    220μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    320mOhm
  • Ripple Current
    600mA