  • LDA30F-24-SN
LDA30F-24-SN
advertisement
Manufacturer No:
LDA30F-24-SN
HK JDW NO:
165-LDA30F-24-SN
Datasheet:
LDA30F-24-SN
Description:
Quantity:
In Stock : 6190
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
LDA30F-24-SN
    6 Weeks
  • Mount
    Panel
  • Package / Case
    Module
  • Weight
    200g
  • Series
    LDA (30W)
  • Published
    2006
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Number of Terminations
    7
  • ECCN Code
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    60°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Power Rating
    31.2W
  • Technology
    HYBRID
  • Terminal Position
    UNSPECIFIED
  • Terminal Form
    UNSPECIFIED
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    NOT SPECIFIED
  • Number of Functions
    1
  • Depth
    36mm
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    NOT SPECIFIED
  • JESD-30 Code
    R-XXFM-X7
  • Number of Outputs
    1
  • Approval Agency
    CSA
  • Efficiency
    79 %
  • Output Voltage
    24V
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Input Voltage-Nom
    100V
  • Temperature Grade
    COMMERCIAL
  • Trim/Adjustable Output
    NO
  • Output Current
    1.3A
  • Output Power
    31.2W
  • Input Voltage (Min)
    85V
  • Input Voltage (Max)
    264V
  • Current - Output 1
    1.3A
  • Isolation Voltage
    3kV
  • Height
    26mm
  • Length
    133mm
  • Width
    55mm