  • PBA1000F-24-UF1
PBA1000F-24-UF1
advertisement
Manufacturer No:
PBA1000F-24-UF1
HK JDW NO:
165-PBA1000F-24-UF1
Package:
Datasheet:
PBA1000F-24-UF1
Description:
Quantity:
In Stock : 3982
Step5Bar-code shipping tag
PBA1000F-24-UF1
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C With Derating
  • Published
    2015
  • Series
    PBA (1000W)
  • Size / Dimension
    9.45Lx5.91W x 2.40 H 240.0mmx150.1mmx61.0mm
  • Type
    Enclosed
  • Efficiency
    86%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    1.056kW
  • Current - Output 1
    44A
  • Height
    61mm