  • LAN02KR5R6J
LAN02KR5R6J
advertisement
Manufacturer No:
LAN02KR5R6J
HK JDW NO:
782-LAN02KR5R6J
Datasheet:
LAN02KR5R6J
Step5Bar-code shipping tag
LAN02KR5R6J
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.094Diax0.142L 2.40mmx3.60mm
  • Tolerance
    ±5%
    EAR99
  • HTS Code
  • Current Rating
    320mA
  • Inductance
    5.6μH
  • Test Frequency
    7.96MHz
  • DC Resistance (DCR)
    750mOhm Max
  • Max DC Current
    320mA
  • Frequency - Self Resonant
    30MHz
  • Q @ Freq
    40 @ 7.96MHz
  • Q Factor
    40
  • Diameter
    2.4mm