  • L37-3S-32.5-26.5-1
L37-3S-32.5-26.5-1
advertisement
Manufacturer No:
L37-3S-32.5-26.5-1
HK JDW NO:
788-L37-3S-32.5-26.5-1
Package:
Description:
THERM PAD 32.5MMX26.5MM YELLOW
Step5Bar-code shipping tag
L37-3S-32.5-26.5-1
  • Series
    L37-3S
  • Outline
    32.50mm x 26.50mm
  • Thermal Conductivity
    1.9W/m-K
  • Thickness
    0.0394 1.000mm