  • L37-3F-640-320-0.3-0
L37-3F-640-320-0.3-0
advertisement
Manufacturer No:
L37-3F-640-320-0.3-0
HK JDW NO:
788-L37-3F-640-320-0.3-0
Package:
Description:
THERM PAD 640MMX320MM YELLOW
Step5Bar-code shipping tag
L37-3F-640-320-0.3-0
    Select All
  • Factory Lead Time
    5 Weeks
  • Material
    Silicone Elastomer
  • Shape
    Rectangular
  • Series
    L37-3F
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Conductive Pad, Sheet
  • Color
    Yellow
  • Outline
    640.00mm x 320.00mm
  • Thermal Conductivity
    1.4W/m-K
  • Thickness
    0.0120 0.305mm