  • L37-3F-33-24.4-0.25
L37-3F-33-24.4-0.25
advertisement
Manufacturer No:
L37-3F-33-24.4-0.25
HK JDW NO:
788-L37-3F-33-24.4-0.25
Package:
Description:
THERM PAD 33MMX24.4MM YELLOW
Step5Bar-code shipping tag
L37-3F-33-24.4-0.25
  • Series
    L37-3F
  • Outline
    33.00mm x 24.40mm
  • Thermal Conductivity
    1.4W/m-K
  • Thickness
    0.0100 0.254mm