  • KQT0402TTD15NH
KQT0402TTD15NH
advertisement
Manufacturer No:
KQT0402TTD15NH
HK JDW NO:
430-KQT0402TTD15NH
Step5Bar-code shipping tag
KQT0402TTD15NH
  • Package / Case
    0402
  • Current Rating
    560mA
  • Frequency
    250MHz
  • Case Code (Metric)
  • Inductance
    15 nH