  • KMZ1608YHR601BTD25
KMZ1608YHR601BTD25
advertisement
Manufacturer No:
KMZ1608YHR601BTD25
HK JDW NO:
769-KMZ1608YHR601BTD25
Description:
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Step5Bar-code shipping tag
KMZ1608YHR601BTD25
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.032W 1.60mmx0.80mm
  • Rated Current
    0.5A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    400mOhm
  • Current Rating (Max)
    500mA
  • Impedance @ Frequency
    600Ohm @ 100MHz
  • Output Impedance
    600Ohm Ω
  • Width
    0.8mm
  • Height (Max)
    0.037 0.95mm