  • KL32LTE005M
KL32LTE005M
advertisement
Manufacturer No:
KL32LTE005M
HK JDW NO:
430-KL32LTE005M
Package:
1210
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
KL32LTE005M
  • Package / Case
    1210
  • Material - Core
    Ferrite
  • Tolerance
    20%
  • Pbfree Code
    no
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Reach Compliance Code
    not_compliant
  • Inductance
    5 nH
  • Max DC Current
    100mA
  • Frequency - Self Resonant
    2.7GHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    120mOhm
  • Height
    2.2mm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm