  • KDA-121OB-18079S-A
KDA-121OB-18079S-A
advertisement
Manufacturer No:
KDA-121OB-18079S-A
HK JDW NO:
440-KDA-121OB-18079S-A
Description:
TFT, 1280X800, 12.1", AWV, OPTIC
Step5Bar-code shipping tag
KDA-121OB-18079S-A
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Viewing Area
    268.12mm W x 170.20mm H
  • Dot Pixels
    1280 x 800
  • Diagonal Screen Size
    12.1 307.34mm