  • KDA-121OB-18056S-A
KDA-121OB-18056S-A
advertisement
Manufacturer No:
KDA-121OB-18056S-A
HK JDW NO:
440-KDA-121OB-18056S-A
Description:
TFT, 1024X768, 12.1", AWV, OPTIC
Step5Bar-code shipping tag
KDA-121OB-18056S-A
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Viewing Area
    253.00mm W x 191.50mm H
  • Dot Pixels
    1024 x 768 (XGA)
  • Diagonal Screen Size
    12.1 307.34mm