  • KDA-104OB-18054S-A
KDA-104OB-18054S-A
advertisement
Manufacturer No:
KDA-104OB-18054S-A
HK JDW NO:
440-KDA-104OB-18054S-A
Package:
Datasheet:
Description:
TFT, 1024X768, 10.4", AWV, OPTCI
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
KDA-104OB-18054S-A
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Interface
    I2C, LVDS, USB
  • Display Type
    TFT - Color
  • Viewing Area
    212.03mm W x 159.42mm H
  • Display Mode
    Transmissive
  • Backlight
    LED - White
  • Touchscreen
    Capacitive
  • Dot Pixels
    1024 x 768 (XGA)
  • Diagonal Screen Size
    10.40 264.16mm