  • KDA-084OB-18051S-A
KDA-084OB-18051S-A
advertisement
Manufacturer No:
KDA-084OB-18051S-A
HK JDW NO:
440-KDA-084OB-18051S-A
Package:
Datasheet:
Description:
TFT, 800X600, 8.4", AWV, OPTICAL
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
KDA-084OB-18051S-A
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Interface
    I2C, LVDS
  • Display Type
    TFT - Color
  • Viewing Area
    179.40mm W x 136.80mm H
  • Display Mode
    Transmissive
  • Backlight
    LED - White
  • Touchscreen
    Capacitive
  • Dot Pixels
    800 x 600 (SVGA)
  • Diagonal Screen Size
    8.40 213.36mm