KC80526LY400128SL544
KC80526LY400128SL544
386-KC80526LY400128SL544
495-BBGA
Microprocessor Mobile Celeron Series 495-Pin 400MHz 495-BBGA
In Stock : 999
Share
Please send RFQ, we will respond immediately.
Product Details
Purchasing and Inquiry
KC80526LY400128SL544 Overview
Due to its 495-BBGA packaging, it is convenient to ship overseas. The packaging method Tray provides high reliability. The operating temperature around 0°C~100°C TJ should be understood. The Mobile Celeron series contains it. The CPU operates at a frequency of 400MHz. 495 pin functions are described in the datasheets. Surface Mount mounted, this CPU is widely used in many applications. Currently, the CPU core voltage is 1.35V. Suppliers are offering 495-BGA (31x27.2) packages.