  • JMK325ABJ107MM-P
JMK325ABJ107MM-P
advertisement
Manufacturer No:
JMK325ABJ107MM-P
HK JDW NO:
782-JMK325ABJ107MM-P
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
JMK325ABJ107MM-P
Description:
M 100μF 6.3V Ceramic Capacitor ±20% X5R 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm -55°C~85°C 2 Terminations Surface Mount, MLCC 1210 (3225 Metric)
Quantity:
In Stock : 1731
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
JMK325ABJ107MM-P
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mount
  • Package / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~85°C
    M
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    6.3V
  • Capacitance
    100μF
  • Case Code (Metric)
    3225
  • Case Code (Imperial)
    Yes
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    6.3V
  • Thickness (Max)
    0.110 2.80mm
  • Thickness
    2.794mm