  • JMGACD-12L
JMGACD-12L
advertisement
Manufacturer No:
JMGACD-12L
HK JDW NO:
790-JMGACD-12L
Package:
Datasheet:
Description:
GLOVE, POLYAMIDE, L/FREE, PU, SIZE 6 - More Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
JMGACD-12L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
  • Published
    2013
  • Part Status
    Active
  • ECCN Code
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Throw Configuration
    DPDT
  • Contact Current Rating
    1A
  • Relay Type
    POWER/SIGNAL RELAY
  • Coil Resistance
    390Ohm
  • Coil Power
    369mW
  • Coil Voltage (DC)
    12V