  • JMACDG-12XPS
JMACDG-12XPS
advertisement
Manufacturer No:
JMACDG-12XPS
HK JDW NO:
790-JMACDG-12XPS
Package:
Datasheet:
Description:
GLOVE, POLYAMIDE, L/FREE, PU, SIZE 6 - More Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
JMACDG-12XPS
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
  • Published
    2013
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • ELV
    Non-Compliant
  • Throw Configuration
    DPDT
  • Contact Current Rating
    1A
  • Coil Resistance
    390Ohm
  • Coil Power
    369mW
  • Coil Voltage (DC)
    12V