  • IHSM3825PJ680L
IHSM3825PJ680L
advertisement
Manufacturer No:
IHSM3825PJ680L
HK JDW NO:
873-IHSM3825PJ680L
Datasheet:
IHSM3825PJ680L
Step5Bar-code shipping tag
IHSM3825PJ680L
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.440Lx0.250W 11.18mmx6.35mm
  • Tolerance
    ±15%
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Current Rating (Amps)
    610mA
  • Shielding
    Unshielded
  • Depth
    6.35mm
  • Current Rating
    610mA
  • Inductance
    68μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • DC Resistance (DCR)
    1.04Ohm Max
  • Max DC Current
    610mA
  • Inductance Frequency - Test
    1kHz
  • Current - Saturation
    580mA
  • Height
    5.715mm
  • Height Seated (Max)
    0.225 5.72mm
  • Length
    11.176mm
  • Width
    6.35mm