  • IHLP5050CERZ4R7M01
IHLP5050CERZ4R7M01
advertisement
Manufacturer No:
IHLP5050CERZ4R7M01
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-IHLP5050CERZ4R7M01
Package:
5050
Description:
Quantity:
In Stock : 19901
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
IHLP5050CERZ4R7M01
  • Package / Case
    5050
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    4.7 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    24A
  • Frequency - Self Resonant
    5MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    15mOhm
  • Height
    3.5mm
  • Length
    13.2mm
  • Width
    12.9mm