  • HTS09471006GPB19
HTS09471006GPB19
advertisement
Manufacturer No:
HTS09471006GPB19
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-HTS09471006GPB19
Package:
Conformal
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HTS09471006GPB19
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2016
  • Tolerance
    2%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C
  • Resistance
    100MOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    8.5mm
  • Length
    47mm