  • HTS00632504FPB17
HTS00632504FPB17
advertisement
Manufacturer No:
HTS00632504FPB17
HK JDW NO:
875-HTS00632504FPB17
Description:
Through Hole 2.5MOhm, Thick Film,
Step5Bar-code shipping tag
HTS00632504FPB17
    Select All
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C
  • Resistance
    2.5MOhm
  • Diameter
    2.2mm
  • Length
    8.5mm