  • HPS0639534FPB15
HPS0639534FPB15
advertisement
Manufacturer No:
HPS0639534FPB15
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-HPS0639534FPB15
Package:
Molded
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HPS0639534FPB15
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Diameter
    3.7mm
  • Length
    10mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C
  • Resistance
    9.53MOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    2W