  • HLG-480H-24
HLG-480H-24
advertisement
Manufacturer No:
HLG-480H-24
HK JDW NO:
495-HLG-480H-24
Package:
Datasheet:
HLG-480H-24
Description:
Quantity:
In Stock : 6467
Step5Bar-code shipping tag
HLG-480H-24
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C
  • Series
    HLG-480H (480W)
  • Size / Dimension
    9.26Lx4.92W x 1.72 H 235.2mmx125.0mmx43.8mm
  • Feature
    OCP, OTP, OVP, SCP
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Constant Current, Voltage
  • Power (Watts)
    480W
  • Approval Agency
    CB, CCC, CE, cURus, ENEC
  • Efficiency
    94.5%
  • Voltage - Isolation
    3.75kV
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Voltage - Input (Min)
    90VAC
  • Output Current
    20A
  • Output Power
    480W
  • Voltage - Output
    12V~24V