  • HLG-320H-30B
HLG-320H-30B
advertisement
Manufacturer No:
HLG-320H-30B
HK JDW NO:
495-HLG-320H-30B
Package:
100
Datasheet:
HLG-320H-30B
Step5Bar-code shipping tag
HLG-320H-30B
    15 Weeks
  • Mount
    Panel
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Package / Case
    100
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C
  • Series
    HLG-320H (320W)
  • Size / Dimension
    8.87Lx3.54W x 1.72 H 225.2mmx90.0mmx43.8mm
  • Feature
    OCP, OTP, OVP, SCP
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Cable
  • Type
    Constant Current, Voltage
  • Voltage - Rated
    431V
  • Approval Agency
    CB, CCC, CE, cURus, PSE, RCM, TUV
  • Efficiency
    94.5%
  • Voltage - Isolation
    3.75kV
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Voltage - Output 1
    30V
  • Voltage - Input (Min)
    90VAC
  • Current - Output (Max)
    10.7A
  • Output Current
    10.7A
  • Output Power
    321W
  • Topology
    AC DC Converter
  • Max Output Power
    321W
  • Max Input Current
    3.5A
  • Dimming
    Analog, PWM
  • Height
    43.688mm