  • HL02002Z75R00KJ
HL02002Z75R00KJ
advertisement
Manufacturer No:
HL02002Z75R00KJ
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-HL02002Z75R00KJ
Package:
SIL
Datasheet:
Description:
75Ohm, Wirewound,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HL02002Z75R00KJ
  • Package / Case
    SIL
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    75Ohm
  • Max Operating Temperature
    350°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    20W
  • Diameter
    14.29mm
  • Length
    50.8mm