  • HI2220Q401R-10
HI2220Q401R-10
advertisement
Manufacturer No:
HI2220Q401R-10
HK JDW NO:
449-HI2220Q401R-10
Datasheet:
HI2220Q401R-10
Description:
FERRITE BEAD 400 OHM 2220 1LN
Step5Bar-code shipping tag
HI2220Q401R-10
  • Weight
    816.466266mg
  • Core Material
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.220Lx0.200W 5.59mmx5.08mm
    EAR99
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
    TR
  • Shielding
    Unshielded
  • Depth
    5.08mm
  • Current Rating
    4.5A
  • Frequency
    100MHz
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    400Ohm
  • Max DC Current
    4.5A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    30mOhm
  • Impedance @ Frequency
    400Ohm @ 100MHz
  • Height
    3.4544mm
  • Length
    5.59mm