  • HI2220P551R-00
HI2220P551R-00
advertisement
Manufacturer No:
HI2220P551R-00
HK JDW NO:
449-HI2220P551R-00
Datasheet:
HI2220P551R-00
Description:
FERRITE BEAD 550 OHM 2220 1LN
Step5Bar-code shipping tag
HI2220P551R-00
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Published
    2004
  • Size / Dimension
    0.220Lx0.200W 5.59mmx5.08mm
  • Rated Current
    4A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    35mOhm
  • Current Rating (Max)
    4A
  • Impedance @ Frequency
    550Ohm @ 100MHz
  • Rated Voltage
    75V
  • Output Impedance
    550Ohm Ω
  • Length
    5.59mm
  • Width
    5.08mm
  • Height (Max)
    0.078 1.97mm