  • HHV-25FB-52-88K7
HHV-25FB-52-88K7
advertisement
Manufacturer No:
HHV-25FB-52-88K7
HK JDW NO:
898-HHV-25FB-52-88K7
Datasheet:
HHV-25FB-52-88K7
Description:
88.7kOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
HHV-25FB-52-88K7
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    88.7kOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W