  • HCM49-50.000MABJ-UT
HCM49-50.000MABJ-UT
advertisement
Manufacturer No:
HCM49-50.000MABJ-UT
HK JDW NO:
3215-HCM49-50.000MABJ-UT
Package:
SMD/SMT
Step5Bar-code shipping tag
HCM49-50.000MABJ-UT
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    2
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    0.003%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    60°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%
  • Height
    4.2926mm
  • Length
    11.4046mm
  • Width
    4.7mm