  • H4P61K9DZA
H4P61K9DZA
advertisement
Manufacturer No:
H4P61K9DZA
HK JDW NO:
792-H4P61K9DZA
Datasheet:
H4P61K9DZA
Description:
Quantity:
In Stock : 400
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
H4P61K9DZA
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.146Diax0.394L 3.70mmx10.00mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    61.9kOhm
  • Power (Watts)
    1W