  • H4P56K2DCA
H4P56K2DCA
advertisement
Manufacturer No:
H4P56K2DCA
HK JDW NO:
792-H4P56K2DCA
Datasheet:
H4P56K2DCA
Step5Bar-code shipping tag
H4P56K2DCA
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.146Diax0.394L 3.70mmx10.00mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    56.2kOhm
  • Power (Watts)
    1W