  • H48-6C-640-320-3.0-1A
H48-6C-640-320-3.0-1A
advertisement
Manufacturer No:
H48-6C-640-320-3.0-1A
HK JDW NO:
788-H48-6C-640-320-3.0-1A
Package:
Description:
THERM PAD 640MMX320MM W/ADH GRAY
Step5Bar-code shipping tag
H48-6C-640-320-3.0-1A
  • Series
    H48-6C
  • Color
    Gray
  • Shelf Life
    12 Months
  • Adhesive
    Adhesive - One Side
  • Outline
    640.00mm x 320.00mm
  • Thermal Conductivity
    3.2W/m-K
  • Thickness
    0.118 3.00mm