  • H48-2-640-320-10.0-0
H48-2-640-320-10.0-0
advertisement
Manufacturer No:
H48-2-640-320-10.0-0
Manufacturer:
t-Global Technology
HK JDW NO:
788-H48-2-640-320-10.0-0
Package:
Description:
THERM PAD 640MMX320MM RED
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
H48-2-640-320-10.0-0
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    5 Weeks
  • Material
    Silicone Elastomer
  • Shape
    Rectangular
  • Series
    H48-2
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Conductive Pad, Sheet
  • Color
    Red
  • Shelf Life
    24 Months
  • Outline
    640.00mm x 320.00mm
  • Thermal Conductivity
    2.2W/m-K
  • Thickness
    0.394 10.00mm