  • H4221KBYA
H4221KBYA
advertisement
Manufacturer No:
H4221KBYA
HK JDW NO:
792-H4221KBYA
Datasheet:
H4221KBYA
Description:
Quantity:
In Stock : 196
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
H4221KBYA
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.146Diax0.394L 3.70mmx10.00mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±15ppm/°C
  • Resistance
    221kOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W