  • H41K47BZA
H41K47BZA
advertisement
Manufacturer No:
H41K47BZA
HK JDW NO:
792-H41K47BZA
Datasheet:
H41K47BZA
Step5Bar-code shipping tag
H41K47BZA
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.146Diax0.394L 3.70mmx10.00mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    1.47kOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W