  • H4115RBDA
H4115RBDA
advertisement
Manufacturer No:
H4115RBDA
HK JDW NO:
792-H4115RBDA
Datasheet:
H4115RBDA
Description:
115Ohm, 0.5W 1/2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
H4115RBDA
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2007
  • Size / Dimension
    0.146Diax0.394L 3.70mmx10.00mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    115Ohm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W