  • GT-SMD181215022-TR
GT-SMD181215022-TR
advertisement
Manufacturer No:
GT-SMD181215022-TR
HK JDW NO:
454-GT-SMD181215022-TR
Package:
1812 (4532 Metric)
Description:
GDT 150V 20% 2KA SURFACE MOUNT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
GT-SMD181215022-TR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    1812 (4532 Metric)
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2012
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Case Code (Metric)
    4532
  • Case Code (Imperial)
  • Number of Poles
    2
  • Fail Short
    No
  • Voltage - DC Spark Over (Nom)
    150V
  • Impulse Discharge Current (8/20μs)
    2000A 2kA
  • Height
    3.2mm
  • Length
    4.5mm
  • Width
    2.7mm