  • GSM220B20-R7B
GSM220B20-R7B
advertisement
Manufacturer No:
GSM220B20-R7B
HK JDW NO:
495-GSM220B20-R7B
Package:
Datasheet:
GSM220B20-R7B
Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 220W
Step5Bar-code shipping tag
GSM220B20-R7B
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mount
    Wall
  • Operating Temperature
    -30°C~70°C
  • Series
    GSM220B (220W)
  • Size / Dimension
    8.27Lx3.35W x 1.81 H 210.0mmx85.0mmx46.0mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    Medical
  • Number of Outputs
    1
  • Approval Agency
    CB, CE, cRUus, TUV
  • Efficiency
    Level VI
  • Current - Output (Max)
    11A
  • Voltage - Input
    80V~264VAC
  • Input Type
    Cord (Sold Separately)
  • Output Power
    220W
  • Voltage - Output
    20V
  • Form
    Desktop (Class II)
  • Region Utilized
    International
  • Cord Length
    39.4 1.00m
  • Input Connector
    IEC 320-C8
  • Output Connector
    Power DIN, 4 Pin
  • No Load Power Consumption
    150mW Max