  • GRM31M5C2H4R7CY21L
GRM31M5C2H4R7CY21L
advertisement
Manufacturer No:
GRM31M5C2H4R7CY21L
HK JDW NO:
535-GRM31M5C2H4R7CY21L
Package:
1206
Datasheet:
Description:
4.7pF Ceramic Capacitor 1206
Quantity:
In Stock : 2202
Step5Bar-code shipping tag
GRM31M5C2H4R7CY21L
    Surface Mount
  • Package / Case
    1206
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    4.7pF
  • Voltage - Rated DC
    500V
  • Depth
    1.6mm
  • Dielectric
    C0G
  • Height
    1.15mm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm
  • Thickness
    1.15mm